Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Wypowiedzi po meczu KS Gniezno - Akademia23 / 11 / 2011

Wypowiedzi po meczu KS Gniezno - Akademia

Wypowiedzi po meczu KS Gniezno - Akademia FC Pniewy:

Paweł Hoeft (trener KS Gniezno): Jesteśmy bardzo szczęśliwi ze zwycięstwa. Założyliśmy sobie pewien plan, który udało zrealizować się w pełni na boisku. Na początku moi zawodnicy byli nieco stremowani, ale z każdą minutą prezentowali się coraz lepiej. Akademia grała o wiele szybciej, było widać różnicę pomiędzy zespołami. Zniwelowaliśmy to wszystko ogromną wolą walki. W końcówce meczu brakowało nam już sił, ale udało utrzymać się przewagę do końcowej syreny.

Klaudiusz Hirsch (trener Akademii): Gratuluje gnieźnianom zwycięstwa i awansu do dalszej fazy. Jestem bardzo zawiedziony wynikiem.

Michał Wasielewski (KS Gniezno): Czuję ogromną radość. Włożyliśmy w mecz z mistrzem Polski mnóstwo sił i ambicji. Ja ze swej strony zrobiłem to co do mnie należało. Było bardzo ciężko, ale teraz możemy poświętować awans.

Michał Wojciechowski (Akademia): Miałem dziś tyle sytuacji, że gdybym wykorzystał wszystkie zostałbym chyba królem strzelców rozgrywek pucharowych. Nie wiem dlaczego w kilku przypadkach nie udało mi się trafić do bramki. Po każdej niewykorzystanej sytuacji czułem wstyd.
 

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA