Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Łukasz Laskowski zadebiutował w pierwszym zespole30 / 11 / 2011

Łukasz Laskowski zadebiutował w pierwszym zespole

Gdy do zakończenia sobotniego spotkania z Gwiazdą pozostawało ok. 30 sekund na parkiecie pojawił się Łukasz Laskowski. Był to jego pierwszy występ w rozgrywkach ekstraklasy.

18 letni zawodnik Akademii już kilkakrotnie w tym sezonie pojawiał się w kadrze meczowej. Jednak dopiero w pojedynku z ekipą z Rudy Śląskiej dostał szansę gry. - Bardzo cieszę się z tego występu. Dotychczas grzałem lawę, ale w końcu chociaż przez chwilę mogłem pokazać się szerszej publiczności - mówi. Laskowski w ostatniej sekundzie miał nawet szansę zdobyć gola. - Zgadza się. gdybym lepiej zamknął akcję po strzale Mateusza Miki to mógłbym cieszyć się z gola - wspomina.

Łukasz na swoich plecach nosi niemały ciężar. Ne jego koszulce widnieje numer 6 z którym w poprzednich sezonach występował Klaudiusz Hirsch. - Przejęcie numeru po tak znakomitym graczu na pewno nie należy do łatwych. Gdy już gram nie myślę o tym tylko koncentruje się na wydarzeniach boiskowych. Na razie pokonałem pierwszą barierę. Zagrałem w lidze, następnym krokiem którym chciałbym zrobić będzie strzelanie goli. Moim marzeniem jest wywalczenie z Akademią mistrzostwa Polski oraz powołanie do reprezentacji naszego kraju.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA