Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Franz: szanse oceniam pół na pół02 / 12 / 2011

Franz: szanse oceniam pół na pół

Już jutro Akademia zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z krakowską Wisłą. W szeregach Białej Gwiazdy na parkiecie zaprezentuje się zapewne Rafał Franz.

26 letni zawodnik w ubiegłych sezonach przyczynił się do zdobycia przez Akademików mistrzostw Polski. W bieżących rozgrywkach Rafał z ośmioma golami znajduje się wsród czołowych strzelców najwyższej klasy rozgrywkowej. Czy Akademia ma szansę w obecnej formie ograć podopiecznych Błażeja Korczyńskiego? - AFC na pewno będzie zdeterminowana i na 100% zagra dobre spotkanie. Ten zespół ma ogromne doświadczenie i kilku naprawdę znakomitych zawodników. Kwestią czasu pozostaje to kiedy wszystko wróci w nim do normy. Szanse w sobotnim pojedynku oceniam pół na pół - mówi Franz.

Krakowianie w tym sezonie strzelają średnio ponad 5 goli w każdym spotkaniu. - Myślę, że w meczu Wisły z Akademią padnie maksymalnie pięć bramek. Drużyna, która zagra lepiej w obronie ma większą szansę na wywalczenie trzech punktów. Pierwsze ligowe zawody przeciwko Akademii po odejściu z Pniew będą dla mnie ciężkim meczem. W Wielkopolsce spędziłem dwa najlepsze sezony w moim życiu. Jestem emocjonalnie związany z Akademią - kończy zawodnik Wisły.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA