Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Będzie świąteczny prezent dla kibiców?08 / 12 / 2011

Będzie świąteczny prezent dla kibiców?

Piątkowy mecz będzie dla Akademii ostatnią szansą w tym roku na zdobycie ligowych punktów i wywalczenie lepszej pozycji przed rundą rewanżową. Podopieczni Klaudiusza Hirscha zmierzą się jutro na wyjeździe z Red Devils Chojnice.

Popularne Diabły to niewygodny rywal dla pniewskiej drużyny. Dla potwierdzenia tej opinii wystarczy przypomnieć spotkanie z zeszłego sezonu. Walcząca o mistrzowski tytuł Akademia podejmowała Red Devils we własnej hali. Gospodarze po dramatycznym spotkaniu ulegli wówczas sensacyjnie 4:5.

W bieżącym sezonie obie ekipy walczą o zakwalifikowanie się do fazy play-off. Zwycięstwo w piątkowym meczu pozwoli nie tylko przybliżyć się do walki o medale, ale także w spokojniejszej atmosferze przygotowywać się do rundy rewanżowej ekstraklasy futsalu. - Jedziemy do Chojnic tylko i wyłącznie po 3 punkty. Żaden inny scenariusz w tym meczu nas nie interesuje. Jestem przekonany, że każdy z zawodników podejdzie do tego spotkania w pełni zmotywowany. Myślę, że pomimo osłabienia kadrowego jakim jest brak Mateusza Miki oraz Daniela Lebiedzińskiego uda nam się zdobyć komplet punktów co będzie naszym najlepszym prezentem dla kibiców na zbliżające się święta oraz formą rehabilitacji za naszą ostatnią porażkę z Wisłą - mówi Dominik Solecki.

Początek piątkowego spotkania zaplanowano na godzinę 19.00. Relację LIVE przeprowadzi portal www.wielkopolskisport.pl

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA