Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Wypowiedzi po meczu Red Devils - Akademia12 / 12 / 2011

Wypowiedzi po meczu Red Devils - Akademia

Wypowiedzi po meczu Red Devils Chojnice - Akademia FC Pniewy:

Klaudiusz Hirsch (trener Akademii):  Cieszę mnie trzy punkty. Chojnice to bardzo trudny teren. Przekonaliśmy się o tym nie raz. Zrezalizowaliśmy plan i wywozimy zwycięstwo. Cieszę się, że zawodnicy wytrzymali pojedynek. Darek Pieczyński był chory, ale mimo to zagrał świetny mecz - jest jednym z liderów mojej drużyny. Wszyscy wiedzieli jaki to dla nas ważny pojedynek. Ciężko wchodziliśmy w ten mecz. Szukaliśmy nowych rozwiązań, trudno było narzucić swój styl gry. Było to efektem dobrej gry gospodarzy. Fajnie, że w końcu znaleźliśmy sposób na gole. Jeśli chodzi o nasze błędy - powiem tak - zwycięzców nie powinno sądzić się..

Tomasz Aftański (trener Red Devils): Gratulacje dla Akademi. Jeśli chodzi o budowę zespolu wybrali drogę ewolucji. Nie jestem rodowitym chojniczaninem, ale gdybym tu mieszkal byłbym z tych chlopców dumny. Zagraliśmy ambitnie, nie udalo się wygrać. Futsal jest brutalny - suma szczęścia równa się zero. Ten zespół w drugiej rundzie będzie zdobywal punkty. Trzy tygodnie pracy z nim to była dla mnie przyjemność. Misja odbudowania morale zespolu powiodła się. Ostatnie stracone bramki biorę na siebie. Za długo przytrzymałem zawodników na parkiecie.

Nicolae Neagu (Akademia): Mistrzowi bardzo trudno obronić tytuł. Wszyscy podwójnie motywują się na nas. Gdy bylem tu pierwszy raz też było bardzo trudno. Dziękuje wszystkim zawodnikom za oddanie serca na boisku. Zagrali świetny mecz.. Rywale jeszcze w samej końcówce mieli okazje do wyrównania. Cieszymy się, że udało nam się utrzymać przewagę do końca.

Jacek Burglin (Red Devils): Dziekuję trenerowi Aftańskiemu za ostatnie trzy tygodnie. Mam nadzieje, że zarząd zrobi wszystko żeby drużyna zostala w takim samym skladzie na kolejną rundę.
 

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA