Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Czas rozpocząć rundę rewanżową06 / 01 / 2012

Czas rozpocząć rundę rewanżową

Spotkaniem u siebie z Gattą Zduńska Wola futsalowy mistrz z Pniew rozpocznie rundę rewanżową ekstraklasy. Gwarancją sporych emocji powinny być wzmocnienia obu zespołów.

W okienku transferowym szeregi gości sobotniego spotkania zasilił m.in. występujący do niedawna w Akademii Marcin Stanisławski. Z kolei w barwach AFC w ostatnich dniach pojawiła się trójka hiszpańskich graczy. Niespełna cztery miesiące temu beniaminek ze Zduńskiej Woli niespodziewanie ograł 3:2 ekipę Klaudiusza Hirscha.

Czy w jutrzejszym meczu pniewianie za wszelką cenę będą chcieli zrewanżować się za wrześniową porażkę? - Na pewno będziemy walczyć o komplet punktów. Mecz otwierający rundę rewanżową traktujemy jednak spokojnie. Dla nas tak naprawdę najważniejszy jest awans do fazy play-off. Nie jest istotne z której zrobimy to pozycji. Jestem przekonany, że wzmocnienia które poczyniliśmy ostatnio podniosą nasz poziom. Obecność zawodników z Hiszpanii w naszych szeregach będzie pozytywnym bodźcem do rozwoju dla wszystkich graczy Akademii - mówi Hirsch.

Początek sobotniego meczu zaplanowano o godzinie 18:00. Relację LIVE przeprowadzi portal WielkopolskiSport.PL

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA