Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Kibice zbierają komplementy18 / 01 / 2012

Kibice zbierają komplementy

Futsalowe święto w Pniewach zakończyło się sukcesem. Reprezentacja Polski prowadzona przez Vlastimila Bartoska odniosła przekonujące zwycięstwa z Belgią. Na słowa uznania zasłużyli nie tylko piłkarze, ale także fani którzy zasiedli na trybunach pniewskiej hali.

Atmosfera, która została stworzona przez miejscową publiczność została doceniona przez przedstawicieli narodowej kadry. - To była wielka przyjemność grać dla takich kibiców. Publika bardzo pomogła nam w odniesieniu zwycięstw nad wyżej notowanymi Belgami - powiedział Adrian Pater, strzelec czterech goli w dwumeczu.

Słów pochały nie oszczędzał także przewodniczący Wydziału Futsalu Polskiego Związku Piłki Nożnej Andrzej Hendrzak: - Jestem bardzo zadowolony z organizacji obu spotkań. Międzynarodowe mecze rozegrane w Pniewach były nagrodą dla tutejszego środowiska futsalowego. Zaangażowanie władz samorządowych, fantastyczni pniewscy kibice utwierdzili mnie, że rozegranie meczów w Pniewach było słuszną decyzją. Cieszę się, że do poziomu organizacyjnego dostosowali się piłkarze - podsumował.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA