Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Trener zagra dla Patryka20 / 01 / 2012

Trener zagra dla Patryka

Gramy z Patrykiem - pod takim hasłem już jutro w podpoznańskich Komornikach odbędzie się szczególny pojedynek. Futbolowe Gwiazdy zmierzą się z Drużyną Szpiku. Udział w wydarzeniu weźmie trener Akademii Klaudiusz Hirsch.

Głównym sportowym punktem wydarzenia ma być mecz w którym zagrają między innymi Andrzej Juskowiak, Piotr Reiss, Paweł Kaczorowski, Arkadiusz Bąk, Waldemar Kryger, Jacek Przybylski, Michał Goliński, Maciej Scherfchen, Klaudiusz Hirsch, Jerzy Podbrożny, Sławomir Najtkowski oraz Mezo, Liber, Doniu, VitoWS.

Impreza będzie poświęcona przede wszystkim Patrykowi Witkowskiemu. - Akcję dedykujemy Patrykowi - chłopcu, który kocha piłkę nożna i grał w wielu turniejach. Niestety ciężka choroba przerwała jego marzenia o staniu się piłkarzem - mówi jeden z organizatorów Maciej Waśkiewicz.

W hali GOSiR przy ul. Polnej 37 w Komornikach zostanie udostępniony punkt informacyjny Drużyny Szpiku oraz punkt Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Poznania, które przeprowadzi zbiórkę dawców szpiku.

Początek imprezy zaplanowano o godzinie 10.00
 

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA