Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Osłabieni i wzmocnieni21 / 01 / 2012

Osłabieni i wzmocnieni

Ze sporymi osłabieniami po raz kolejny będą musieli radzić sobie podopieczni trenera Klaudiusza Hirscha podczas niedzielnego spotkania wyjazdowego z Marwitem. Na szczęście są też pozytywne wiadomości.

W zespole Akademii na pewno nie wystąpią Frane Despotović, Mateusz Mika i Bartosz Łeszyk. Chorwat przebywa na zgrupowaniu swojej reprezentacji i przygotowuje się do finałów Mistrzostw Europy. Pozostała dwójka musi jeszcze pauzować z powodu kartek. Wczoraj do pniewskiego klubu dotarły dobre informacje. Carlos Calvo Diaz został oficjalnie uprawniony przez Komisję Ligi Futsal Ekstraklasy do udziału w rozgrywkach Ekstraklasy Futsalu w sezonie 2011/2012. Najprawdopodobniej dziś na klubowy faks dotrze reszta dokumentów uprawniających do gry Jesusa Hurtado Caceresa oraz Davida Fernandeza Hurtado. Do składu powróci też Dariusz Pieczyński.

Pierwsze spotkanie obu drużyn w tym sezonie rozstrzygnęło się w ostatnich sekundach. Jedyną bramkę zawodów zdobył Łukasz Pieczyński. Czy tak będzie też tym razem? - Marwit to bardzo silny zespół, mający w swoich szeregach utalentowanych zawodników. Nasza sytuacja kadrowa po raz kolejny nie wygląda najlepiej. Mimo to wierzymy, że tak samo jak w spotkaniu w Pniewach jutro uda nam się pokonać Marwit. Niekoniecznie w ostatnich sekundach - mówi Dominik Solecki.

Początek niedzielnego spotkania zaplanowano o godzinie 14.15. Transmisję przeprowadzi telewizja Orange Sport.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA