Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Nie potknąć się z outsiderem26 / 01 / 2012

Nie potknąć się z outsiderem

W najbliższej kolejce Akademię czeka z pozoru łatwe zadanie. Podopieczni trenera Klaudiusza Hirscha zagrają u siebie z TPH Polkowice.

Polkowiczanie w trzynastu ligowych kolejkach nie zdołali wywalczyć choćby jednego punktu. - W każdym meczu walczą o przełamanie się. Nie możemy pozwolić sobie na stratę punktów. Podejdziemy do spotkania maksymalnie skoncentrowani - mówi Hirsch. W pierwszej rundzie będący faworytem rywalizacji pniewianie po twardym meczu wygrali 4:2.

W porównaniu z poprzednimi pojedynkami Akademicy będą dysponować większą ilością zawodników na ławce rezerwowych. Zakończyła się kara (za czerwoną kartkę) Mateusza Miki, do składu może wrócić także Bartosz Łeszyk. W środę do gry zatwierdzony został Jesus Hurtado Caceres. - Czekamy jeszcze na certyfikat Davida Fernandeza Hurtado. Z informacji, które posiadam powinien dotrzeć do nas najpóźniej w piątek - mówi kierownik AFC Mariusz Matuszewski.

Spotkanie na prośbę gości zostanie rozegrane w piątek o godzinie 17.00. Portal www.wielkopolskisport.pl na swoich łamach przeprowadzi relację LIVE.

 

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA