Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Wypowiedzi po meczu Akademia - TPH Polkowice30 / 01 / 2012

Wypowiedzi po meczu Akademia - TPH Polkowice

Wypowiedzi po meczu Akademia FC Pniewy - TPH Polkowice:

Stanisław Kwiatkowski (trener TPH): Wiedzieliśmy, że to będzie dla nas bardzo trudne spotkanie. Mogę powiedzieć iż to był mój ostatni mecz w roli trenera TPH. Szkoda, że przegraliśmy. Byliśmy zespołem słabszym i zasłużyliśmy na to.

Grzegorz Nowak (TPH): Brakowało nam dziś paru zawodników. Zapewne gdyby oni zagrali to nie odwróciliby wyniku, ale mecz byłby ciekawszy. Staraliśmy się walczyć jak równy z równym. Wydaje mi się, że zawody mogły podobać się. Chciałbym podziękować trenerowi za pracę z nami i dużo cierpliwości.

Klaudiusz Hirsch (trener Akademii): Cieszę się bardzo, że wygraliśmy. Graliśmy z zespołem który przyjechał w okrojonym składzie i skupił się na grze w obronie. Muszę przyznać, że ta gra w defensywie sprawiała nam wiele problemów. Słowa pochwały dla drużyny gości. Do momentu straty gola kontaktowego w naszych szeregach nastąpił moment rozluźnienia - później jednak kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku i co ważne strzelaliśmy gole. Myślę, że postawa gości jest godna podziwu. Życzę drużynie z Polkowic, aby walczyli do końca i nie poddawali się. Dziękuje moim zawodnikom za to, że potraktowali ten mecz poważnie.

Szymon Jankowski (Akademia): Po dwóch meczach kiedy graliśmy w okrojonym składzie dziś na ławce było już dużo lepiej. Cieszy to, że zdobyliśmy dużo bramek. Z bardzo dobrej strony pokazali się Hiszpanie. Kontrolowaliśmy przebieg tego meczu. Zawodnicy z Polkowic, tak jak my w ostatnich dwóch spotkaniach pokazali ducha walki - nie udało im się jednak zdobyć punktów. Pokazaliśmy, że potrafimy zdobywać wiele goli. Oby tak dalej w następnych meczach.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA