Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Zmazać plamę04 / 02 / 2012

Zmazać plamę

W pierwszej rundzie rozgrywek futsalowy mistrz Polski doznał u siebie niespodziewanej porażki z tyskim GKS. Dla jutrzejszego przeciwnika Akademii był to ostatni znaczący sukces w tym sezonie.

Ekipa prowadzona przez Grzegorz Morkisa po znakomitym początku w ostatnich dziesięciu meczach zdołała wygrać zaledwie raz - z najsłabszym w tym sezonie TPH Polkowice. Niekorzystny bilans ostatnich spotkań oraz znaczące osłabienie GKS stawiają Akademików w roli faworyta spotkania. W składzie jutrzejszych rywali AFC na pewno zabraknie pauzującego za czerwoną kartkę Piotra Myszora.

Do autobusu jadącego na południe Polski wsiądzie po kilkutygodniowej przerwie Maciej Foltyn. Bramkarz Akademii wyleczył kontuzję więzadła pobocznego piszczelowego i wraca do walki o miejsce między słupkami. - Jestem już zdrowy i w niedzielę będę w końcu do dyspozycji trenera - potwierdza. Rywalizacja w ekstraklasie powoli wchodzi w decydującą fazę - każdy z zespołów chce wywalczyć jak najkorzystniejszą pozycję i zapewnić sobie atut własnego parkietu w play-offach.

Początek niedzielnego spotkania w Tychach zaplanowano o godzinie 18.00 - relację LIVE będzie można obserwować na łamach portalu WielkopolskiSport.PL

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA