Futsal

Wypowiedzi po meczu GKS Tychy - Akademia06 / 02 / 2012

Wypowiedzi po meczu GKS Tychy - Akademia

Wypowiedzi po meczu GKS Tychy - Akademia:

Grzegorz Morkis (trener GKS): Emocji na pewno podczas tego spotkania nie zabrakło. Było sporo walki, kibice nie powinni nudzić się. Jestem pewien, że nie powinniśmy tego meczu przegrać. Przełomowym momentem tego meczu była bramka na 3:3. Strzelamy jeszcze na 4:3, ale później nie ma już tej samej gry i walki.

Zbigniew Modrzik (GKS): Cóż mogę powiedzieć. Wydaje mi się, że remis byłby najsprawiedliwszy w tym spotkaniu. Akademia ostatecznie przechyliła szalę na swoją korzyść. Moim zdaniem przełomowym momentem była czerwona kartka dla Wojtka Ćwieląga - w ciągu kilkudziesięciu sekund straciliśmy dwie bramki. Dziękuje chłopakom za walkę.

Dariusz Pieczyński (Akademia): Spodziewaliśmy się ciężkiego pojedynku w Tychach. GKS to bardzo niewygodny rywal dla każdego przeciwnika w lidze. Dzisiejsza wielogodzinna podróż dała nam się we znaki. Cieszymy się z trzech punktów. Zespół zapracował na to w drugiej połowie.

Klaudiusz Hirsch (trener Akademii): Zawsze grało nam się tutaj trudno. To bardzo ciężki teren. W pierwszej połowie mieliśmy problem z uporządkowaniem gry. Później dzięki większemu doświadczeniu i umiejętności rozkładania sił kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na parkiecie. Cieszą nas trzy punkty. Dzięki temu jesteśmy bliżej play-offów. Strzelając siedem bramek wykazaliśmy się dużą skutecznością.