Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Juszczak: Zagramy o pełną pulę17 / 02 / 2012

Juszczak: Zagramy o pełną pulę

Nasze ostatnie wpadki spowodowały, że począwszy od meczu z Akademią każdy następny pojedynek jest dla nas ważny. W zespole nie ma zapaści - jest tylko sportowa złość, którą chcemy przenieść na parkiet - zapowiada Gerard Juszczak, trener Pogoni 04 Szczecin.

Oba zespoły potrzebują punktów aby wypracować sobie jak najlepszą pozycję po zakończeniu sezonu regularnego. - Przede wszystkich cieszymy się, że po blisko miesiącu znów będziemy mogli zagrać przed naszą wspaniałą publicznością. Wierzę, że jej doping pomoże nam wywalczyć komplet punktów - mówi trener AFC Klaudiusz Hirsch. Spotkania pomiędzy Akademią i Pogonią zwykle należały do zaciętych. Czy tak będzie tym razem? Czy Pogoń jest w stanie na wyjeździe stoczyć równy bój z rozpędzającą się Akademią, która w ostatnich sześciu meczach wygrała pięć razy? - Chciałbym żeby tak było i wierzę, że moja drużyna zawiesi mistrzowi wysoko poprzeczkę. Jak pokazują ostatnie mecze pniewianie są w wysokiej formie ale to nas tylko dodatkowo mobilizuje. Każdy z zawodników chce sprawdzić się i powalczyć m.in. z hiszpańskimi zawodnikami. Zapewne będzie to dobre widowisko i zagramy o pełną pulę - dodaje Juszczak.

W ekipie gości zabraknie Marcina Mikołajewicza. Do zespołu wraca Douglas oraz Dominik Kubrak. Z kolei w szeregach mistrza Polski nieobecny będzie Dominik Solecki (bierze udział w turnieju finałowym Akademickich Mistrzostw Polski w Katowicach) - w składzie pojawi się za to Frane Despotović. Półfinalista Mistrzostw Europy wrócił już do Polski. - Jestem gotowy do gry - mówi Chorwat.

Początek sobotniego spotkania zaplanowano o godzinie 18.00 - relację LIVE przeprowadzi portal WielkopolskiSport.PL

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA