Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Wypowiedzi po meczu Akademia - Pogoń 0420 / 02 / 2012

Wypowiedzi po meczu Akademia - Pogoń 04

Wypowiedzi po meczu Akademia - Pogoń 04 Szczecin:

Gerard Juszczak (trener Pogoni): Przewaga Akademii nie podlegała dyskusji. Nie mieliśmy dziś argumentów, żeby powiesić wysoko poprzeczkę. Nie ukrywam, że decyzje sędziowskie i wręczenie naszym zawodnikom żółtych kartek nie pozostały bez echa. Drugą połowę musieliśmy grać praktycznie szóstką zawodników, którzy nie byli zagrożeni kolejnymi kartkami. Zasłużone zwycięstwo Akademii. My musimy szukać punktów w następnych meczach.

Łukasz Tubacki (Pogoń): Zgodzę się z trenerem. Akademia była lepszym, ale wydaje mi się że nie w takim przedziale bramkowym. Myślę, że zaslużyliśmy na jedną lub dwie bramki.

Klaudiusz Hirsch (trener Akademii): Moi zawodnicy zasłużyli na to zwycięstwo. Cieszę się, że cała dwunastka mogła zagrać. Wszyscy zawodnicy którzy byli do mojej dyspozycji wybiegli na parkiet i każdy pokazał się z bardzo dobrej strony. Słowa pochwały dla graczy którzy stworzyli bardzo dobre widowisko. Wynik może nie odzwierciedla do końca tego co działo się na parkiecie. Możliwe, że Pogoń faktycznie na tę bramkę zasłużyła. Graliśmy z zespołem, który potrafi grać i na tle tak dobrej drużyny zaprezentowaliśmy się naprawdę nieźle. Życzę drużynie Pogoni aby wróciła na właściwe tory a moim zawodnikom kontynuacji zwycięstw. Ciężko pracują, dają z siebie wszystko i widać tego efekty.

Dariusz Pieczyński (Akademia): Czujemy się niezmiernie usatysfakcjonowani zwycięstwem z Pogonią. Spodziewaliśmy się trudnego pojedynku i początkowo tak on wyglądał. Udało nam się strzelić dwie bardzo ładne bramki w pierwszej połowie, które ustawiły spotkanie. Jesteśmy na wyraźnej fali wznoszącej i to nam pomaga w meczach strzelać gole oraz grać coraz lepiej. Mam nadzieję, że podtrzymamy tę dobrą passę do końca rundy a w play-offach powalczymy o mistrzostwo Polski.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA