Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Zbliżą się do drugiego miejsca?24 / 02 / 2012

Zbliżą się do drugiego miejsca?

Niedzielne spotkanie Akademii powinno dać odpowiedź czy podopieczni trenera Klaudiusza Hirscha są w stanie awansować w trakcie sezonu regularnego na drugą pozycję w tabeli. Rywalem jest nie byle kto - aktualny wicelider Rekord Bielsko-Biała.

Jedno jest pewne - pniewianie nie będą mieli na południu Polski łatwej przeprawy. Zawodnicy Rekordu nie zamierzają oddawać wywalczonego miejsca. W pierwszej rundzie spotkań ekipa Andrea Buccioli musiała uznać wyższość Akademii. Spotkanie w Pniewach zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:2. - Do niedzielnego spotkania podchodzimy jak do każdego innego meczu. Przewidywałem, że AFC znów będzie wygrywać i nie jest to dla mnie żadne zaskoczenie. Myślę, że w tym roku też powalczy o złoty medal - mówi były gracz Akademii Jan Janovsky. Remis w tym meczu powinien usatysfakcjonować zespół Rekordu. - Trudno powiedzieć dziś czy będziemy zadowoleni z takiego rozstrzygnięcia. Wszystko zależy od przebiegu spotkania - dodaje Czech.

Początek meczu w Bielsko-Białej zaplanowano w niedzielę o godzinie 18.00. Na stronie Orange Sport będzie można obserwować transmisję video.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA