Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Wypowiedzi po meczu Rekord - Akademia28 / 02 / 2012

Wypowiedzi po meczu Rekord - Akademia

Wypowiedzi po meczu Rekord Bielsko-Biała - Akademia FC Pniewy:

Jan Janovsky (Rekord): Z przebiegu meczu lepiej chyba, żeby po końcowej syrenie na tablicy wyników widniał remis. Akademia grała troszeczkę lepiej, miała więcej sytuacji - nie zawsze jednak mając przewagę wygrywa się spotkanie.

Andrea Bucciol (trener Rekordu): Bardzo cieszy mnie zwycięstwo z takim przeciwnikiem. Mecz był dla nas bardzo trudny, ale jak to się mówi szczęście sprzyja lepszym. Powiększyliśmy przewagę w tabeli nad Akademią.

Dariusz Pieczyński (Akademia): Mecz mógł podobać się licznie przybyłej widowni. Było sporo sytuacji podbramkowych. Cóż - drużyna z Bielska okazała się skuteczniejsza. Nie uważam, że byliśmy gorszym zespołem. W futsalu wygrywa ten kto strzela bramki. Staramy się z każdym spotkaniem ulepszać grę tak, aby w play-offach osiągnąć szczyt formy.

Klaudiusz Hirsch (trener Akademii): Szkoda, że nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytaucji. Może lepiej jak skuteczność przyjdzie w play-offach. To jeszcze jest nasz problem, który musimy rozwiązać. Dziękuje chłopakom bo po ciężkiej podróży do Bielska pokazaliśmy naprawdę ciekawą i momentami atrakcyjną dla oka grę. Szkoda straconych punktów. Myślę, że remis byłby sprawiedliwszy. W kolejnych spotkaniach musimy walczyć o zwycięstwa, żeby wypracować sobie jak najlepszą pozycję przed play-offami.

 

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA