Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Franz: Bez wątpienia spotkają się dwie najlepsze drużyny14 / 03 / 2012

Franz: Bez wątpienia spotkają się dwie najlepsze drużyny

Mimo, iż czwartkowe spotkanie Akademii z krakowską Wisłą nie ma większego znaczenia dla układu tabeli to elektryzuje się nim cała futsalowa Polska.

- Bez wątpienia spotkają się dwie najlepsze drużyny w kraju - mówi Rafał Franz, czołowy strzelec Wisły. Goście hitu 21. kolejki ekstraklasy już dziś wyjeżdżają do Wielkopolski. Kibice zebrani na trybunach pniewskiej hali będą mieli okazję zobaczyć ciekawe spotkanie. Obie ekipy podejdą do zawodów bez presji zwycięstwa. - To nie jest dla nas mecz o być albo nie być. Podchodzimy do niego spokojnie. Wygrana którejkolwiek z drużyn niczego nie zmieni w tabeli. To na pewno nie będzie tak istotne spotkanie jak w poprzednim sezonie. Wówczas wygrana 4:3 przybliżyła nas do mistrzostwa. Teraz zagramy z najlepszą ligową drużyną i liderem rozgrywek - zauważa trener Akademii Klaudiusz Hirsch.

Bez wątpienia na parkiet wybiegnie czołówka polskich futsalistów. - Zagramy doceniajac dużą klasę rywala. Mamy już zapewnione pierwszej miejsce przed play-off'ami i na pewno wystąpimy na większym komforcie psychicznym - dodaje Franz. Akademicy wyjdą na parkiet z żądzą rewanżu za porażkę w Krakowie, ale pamiętając że czekają ich jeszcze trudne mecze w tym sezonie. - My przygotowujemy się do play-off'ów i szykujemy formę na kolejny etap rozgrywek - stwierdza trener gospodarzy jutrzejszego pojedynku.

Początek meczu w pniewskiej hali zaplanowano o godzinie 19.15.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA