Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Wypowiedzi po meczu Akademia - Wisła16 / 03 / 2012

Wypowiedzi po meczu Akademia - Wisła

Wypowiedzi po meczu Akademia - Wisła:

Klaudiusz Hirsch (trener Akademii): Przede wszystkim gratuluję Wiśle zwycięstwa. Myślę, że zagraliśmy o wiele lepiej w pierwszej połowie. Szkoda, że nasza przewaga bramkowa nie byla po niej wyższa. Wtedy ten mecz mógłby wyglądać inaczej. Wisła udowodniła, że jest zespołem niesamowicie skutecznym, skutecznym aż do bólu. Czego nie mogę powiedzieć o nas. Liczba sytuacji, którą sobie wypracowaliśmy była spora. Udało się zdobyć tylko trzy gole. Piłka wielokrotnie zatrzymywała się na słupku. Mam nadzieję, że los odwróci sie w przyszłości i jeszcze zagramy z Wisłą w ply-offach.

Frane Despotović (Akademia): Niestety nie wykorzystaliśmy dobrej gry w pierwszej połowie. Nie ma dla nas żadnego usprawiedliwienia. Mecz toczy się przez 40 minut. W drugiej połowie Wisła zagrała lepiej od nas i wykrorzystała naszą dekoncentrację. Nasze głowy muszą pracować do ostatniej sekundy meczu. Wisła strzeliła bramki po naszych błędach a nie po swoich dobrych akcjach. Bardzo nam przykro, że nie zdołaliśmy wygrać dla naszych kibiców, którzy nas świetnie dopingowali.

Bartłomiej Nawrat (bramkarz Wisły): Trzeba przyznać, że miałem sporo szczęścia. Piłka kilka razy trafiała w słupek lub w ostatniej chwili odbijała się na rzut rożny. W pierwszej połowie gra nie układała się tak jak sobie zakładaliśmy. Dopiero po zmianie stron zdołaliśmy strzelić kilka goli i ograć Akademię.

 

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA