Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Hirsch: Zupełnie inny wyjazd19 / 03 / 2012

Hirsch: Zupełnie inny wyjazd

Trener Akademii a od niedawna także selekcjoner futsalowej reprezentacji U-19 systematycznie pogłębia swoją wiedzę. W ostatnich dniach po raz kolejny wybrał się na staż do Hiszpanii.

- Zazwyczaj było tak, że jeździłem do jednego klubu - rok temu była to FC Barcelona a dwa lata temu Inter Movistar. W tym roku zdecydowałem się na odwiedzenie kilku klubów, aby zapoznać sie z futsalem na różnych poziomach. Skorzystałem przede wszystkim z zaproszenia futsalowej szkółki dzieci CDE Futbol Sala Borja Blanco gdzie mogłem podglądać jak szkoli się najmłodszych adeptów futsalu. Podczas tygodniowego pobytu miałem możliwość obejrzenia treningów oraz meczu ligowego klubu Primera Division: Carnicer Torrejon. Odwiedziłem jeden z najlepszych ośrodków szkolenia młodzieży FS Mostoles - klubu którego seniorzy grają aktualnie na poziomie trzeciej ligi, a zespół kobiecy walczy o mistrzostwo Hiszpanii. Na wielu płaszczyznach mogłem zobaczyć wszystko - na pewno był to zupełnie inny wyjazd niż w poprzednim lata. Inny, ale bardzo cenny i wartościowy z czego jestem bardzo zadowolony - mówi.

Wizyta Hirscha (na zdjęciu z Borja Blanco - aktualnym Mistrzem Europy w futsalu) w Hiszpanii była zauważona przez środowisko futsalowe czego efektem były publikacje prasowe a także informacja na oficjalnej stronie ligi:

http://www.futbolsalaborjablanco.es

http://www.futbolsalaborjablanco.es/index.php?option=com_content&view=article&id=129:presentacion-i-liga-de-chupetines&catid=52:futbolsala&Itemid=114

http://www.lnfs.es/noticias/internacional/tecnico-polaco-estudia-metodos-48502032012.html

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA