Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Marwit czy Gwiazda?22 / 03 / 2012

Marwit czy Gwiazda?

Przed nami ostatnia kolejka sezonu regularnego. Zawodnicy Akademii nadal nie wiedzą z kim zagrają w pierwszej rundzie fazy play-off. Możliwe są dwie opcje: Marwit Toruń lub Gwiazda Ruda Śląska.

Wiele może wyjaśnić się już dziś - jeżeli Gatta Zduńska Wola nie zdoła ograć na wyjeździe tyskiego GKS podopieczni trenera Klaudusza Hirscha zakończą sezon regularny na trzecim miejscu. - Nie ma znaczenia z kim zagramy. Jeśli chcemy wywalczyć mistrzostwo Polski musimy pokonać każdego rywala - mówi Michał Wojciechowski.

Najprawdopobniej Akademicy zmierzą się Gwiazdą, którą dwukrotnie zdołali pokonać w tym sezonie. Nie będą to ew. łatwe pojedynki - w rozegranych kilka dni temu zawodach pniewianie musieli sporo napracować się aby odnieść zwycięstwo 2:0. - Akademia nie będzie miała z nami łatwo. Przynajmniej jeden mecz jak nie dwa damy radę wygrać. Liczę na to, że przejdziemy - zapowiadał Michał Widuch w ostatnim magazynie ligowym.

Nie należy zapominać także o nieobliczalnej ekipie TPH Polkowice. Jeśli outsider rozgrywek pokona w sobotę Marwit - to może okazać się, że mistrz Polski zagra właśnie z "Marchewkowymi". Jedno jest pewne - zapowiada się sporo emocji!

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA