Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Gramy przede wszystkim dla kibiców23 / 03 / 2012

Gramy przede wszystkim dla kibiców

Historyczny sezon w ekstraklasie futsalu kończy swoją pierwszą część. W sobotę zespoły dokończą 22. kolejkę i poznamy pary, które spotkają się ze sobą w play-off'ach.

Akademia po sezonie regularnym na pewno zajmie trzecie miejsce i do kolejnej fazy rozgrywek przystąpi z uprzywilejowanej pozycji. Nie oznacza to jednak, że spotkanie z Red Devils Chojnice nie ma dla trenera Klaudiusza Hirscha żadnego znaczenia. Wręcz przeciwnie. - Gramy przede wszystkim dla kibiców. To właśnie dla nich chcemy wygrać spotkanie z chojnicką ekipą. Mamy kilka urazów w drużynie i w sobotnim pojedynku szansę występu dostaną gracze, którzy w przekroju całego sezonu rzadziej prezentowali się na parkiecie. Za tydzień rozpoczynamy play-off'y i m.in. dzięki temu meczowi będę wiedział w jakiej dyspozycji są zawodnicy - mówi Hirsch.

Zespół Diabłów stracił już szansę walki o medale, ale na pewno będzie chciał pokazać się z dobrej strony w starciu z mistrzem Polski. W grudniowym pojedynku chojniczanie dosłownie do ostatnich sekund walczyli o wyrównującego gola. - Pamiętam ten mecz. Był bardzo ciężki - miałem sporo pracy między słupkami - wpomina Nicolae Neagu.

Początek sobotniego spotkania zaplanowano o godzinie 18.00.
 

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA