Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Remis na zakończenie24 / 03 / 2012

Remis na zakończenie

Ostatnie spotkanie w sezonie regularnym nie zachwyciło. Po bezbarwnym meczu Akademia zremisowała u siebie z Red Devils Chojnice 1:1.

Sobotni mecz nie miał żadnego znaczenia dla układu tabeli. Pniewianie byli pewni trzeciego miejsca, z kolei goście nie walczyli o nic więcej aniżeli satysfakcję z ewentualnego urwania punktów mistrzowi Polski. Sztuka ta udała im się - tak można krótko podsumować całe zawody. Gole padły dopiero w drugiej połowie. Najpierw Dariusz Pieczyński dał prowadzenie swojej drużynie, ale goście po strzale Tomasza Kriezela bardzo szybko odpowiedzieli i na tablicy wyników znów widniał remis.

Podopieczni trenera Klaudiusza Hirscha starali się wywalczyć komplet punktów, ale nie zdołali skutecznie rozmontować defensywy chojniczan. Bliski zdobycia zwycięskiego gola był Daniel Lebiedziński - piłka jednak po jego strzałach dwukrotnie lądowała na słupku.

W następny weekend Akademia w ramach pierwszej fazy play-off'ów dwukrotnie (w sobotę i niedzielę) zmierzy się u siebie z Gwiazdą Ruda Śląska.

AKADEMIA FC PNIEWY - RED DEVILS CHOJNICE 1:1 (0:0)

Bramki: 1:0 D.Pieczyński (22.), 1:1 Kriezel (25.)

Akademia: Foltyn, Przybylski -  Wojciechowski, D.Pieczyński, Łeszyk, Lebiedziński, Solecki, Despotović, Caceres, Hurtado, Diaz

Red Devils: Burglin, Kartuszyński - Mączkowski, Kolesnik, Kaźmierczak, Sobański, Kriezel, Sundiejew, Repiński, Chrzonowski

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA