Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Krzyśka: chciałbym utrzeć nosa Akademii29 / 03 / 2012

Krzyśka: chciałbym utrzeć nosa Akademii

- Jeśli trafimy na siebie w play-off'ach chciałbym utrzeć nosa Akademii - mówił trzy tygodnie temu trener Rafał Krzyśka, na co dzień strzegący dostępu do bramki Gwiazdy Ruda Śląska.

Akademicy dwukrotnie w tym sezonie zdołali ograć zawodników Gwiazdy (5:2 i 2:0) - czy takie porażki zmotywują bardziej ekipę z Rudy Śląskiej? - Na pewno będziemy zmotywowani podwójnie. Jeszcze bardziej zmotywować powinno nas to, że do tej pory nigdy nie zdobyliśmy punktu z AFC. Tak więc wola zwycięstwa będzie ogromna. Trudno stwierdzić po ilu meczach zakończy się nasza rywalizacja. Mam nadzieję, że po pięciu - ciężko powiedzieć w jakiej dyspozycji będą drużyny. Ostatnio Akademia zremisowała u siebie z Red Devils, my z kolei wygraliśmy z Rekordem - mówi Krzyśka.

W bieżącym sezonie zespoły ekstraklasy prezentują wyrównany poziom. - Zgadza się. Nie ma stuprocentowych faworytów. W najbliższych meczach bardzo wiele może zdarzyć się. Wydaje mi się, że najbardziej wyrównane są pary Marwit - Gatta oraz Rekord - Clearex. Wiadomo, że w gronie faworytów do mistrzostwa są Wisła i Akademia. Moim marzeniem jest to, żeby w finale znalazła się Gwiazda. Głęboko w to wierzę - kończy trener rudzkiej ekipy.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA