Multimedia

Futsal

Gol, zwycięstwo i porażka15 / 04 / 2012

Gol, zwycięstwo i porażka

Z mieszanymi uczuciami powrócą do Polski reprezentacji naszego kraju - w sobotnim meczu ograli Czarnogórę 3:0, dziś przegrali 2:3.

Organizacja międzynarodowych pojedynków w wykonaniu gospodarzy pozostawiała sporo do życzenia. Sobotni mecz rozpoczął się z 15 minutowym opóźnieniem gdyż... miejscowa młodzież grała w koszykówkę i zajęła Polakom szatnię. Kolejną bramkę w swojej karierze zapisał na koncie Michał Wojciechowski. - Zawodnik przede mną stracił piłkę. Futbolówka trafiła do mnie i w sytuacji sam na sam posłałem ją do siatki pomiędzy nogami bramkarza - relacjonuje strzelec gola.

W niedzielnym pojedynku szansę zaprezentowania swoich umiejętności dostał Maciej Foltyn. Mimo, iż spisywał się bardzo dobrze to większość drugiej połowy spędził na ławce ponieważ reprezentanci naszego kraju przegrywając 0:3 grali z wycofanym bramkarzem.