Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Matuszewski: na ostatni guzik27 / 04 / 2012

Matuszewski: na ostatni guzik

Trening i wyjazd w kierunku południowej granicy - tak wyglądał dzisiejszy plan futsalistów Akademii. Mistrz Polski jutro rozpocznie batalię o awans do finału. Rywal - Rekord Bielsko-Biała już raz w tym sezonie zdołał ograć AFC.

- Nie możemy już doczekać się rozpoczęcia rywalizacji. Mamy głód gry. Wśród zawodników widać determinację i ogromne zaangażowanie na treningach. W zespole panuje świetna atmosfera. Wierzę, że pokażemy to podczas meczów Czujemy się mocni fizycznie. Wierzymy w sukces - naszym głównym celem jest zwycięstwo w sobotnim meczu. W tej chwili skupiamy się tylko na nim - precyzuje trener Klaudiusz Hirsch.

W szeregach Rekordu wystąpi dobrze znany w Pniewach Jan Janovsky - Bez wątpienia czekają nas trudne spotkania z Akademią, która w trzech meczach wywalczyła awans do półfinału. My musieliśmy walczyć o to aż pięć razy z Clearexem i mamy mniej czasu na odpoczynek. To stawia Akademię w komfortowej sytuacji. Ciężko przewidzieć po ilu spotkaniach jedna z drużyn awansuje do finału. Więcej na ten temat będziemy mogli powiedzieć coś po pierwszych dwóch meczach - twierdzi czołowy zawodnik ekipy z Bielska-Białej.

- Wyjazd jest dopięty na ostatni guzik. Zawodnicy będą mieć zapewnione wszystko, aby w spokoju przygotować się do obu spotkań - powiedział tuż przed wyjazdem na południe Polski Mariusz Matuszewski, kierownik Akademii.

Oba mecze Akademii z Rekordem odbędą się w hali BBOSiR-u o godzinie 19.00.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA