Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Z każdą minutą coraz lepiej28 / 04 / 2012

Z każdą minutą coraz lepiej

Akademia zwyciężając 5:2 zrobiła pierwszy krok w drodze do finału. Po słabszym początku meczu pniewianie ograli Rekord Bielsko-Biała i jutrzejsze spotkanie rozpoczną zapewne z mniejszym obciążeniem psychicznym.

Zawody rozpoczęły się fatalnie dla podopiecznych trenera Klaudiusza Hirscha - już w 42. sekundzie Wojciech Łysoń pokonał Macieja Foltyna. Mistrzowie Polski nie zrazili się tym faktem i konsekwentnie dążyli do wyrównania. Strzelcem gola na 1:1 został Frane Despotović. Tuż przed przerwą bramkarz gospodarzy Krystian Brzenk za dotknięcie piłki ręką poza polem bramkowym został ukarany przez sędziów czerwoną kartką. Bez wątpienia był to bardzo istotny moment spotkania. Grający przez dwie minuty w osłabieniu gracze Rekordu stracili gola. Kapitan AFC Bartosz Łeszyk wyprowadził pniewian na prowadzenie którego jego drużyna nie oddała już do końca.

- Nie weszliśmy za dobrze w mecz. Po kilku minutach poczuliśmy lepiej parkiet i zaczęliśmy lepiej grać. Zaowocowało to golami a w konsekwencji naszym zwycięstwem - stwierdził po końcowej syrenie Dariusz Pieczyński. W drugiej połowie goście grali już w swoim dobrym stylu i punktowali rywali. Ozdobą meczu był gol Daniela Lebiedzińskiego, który kapitalnym zagraniem pokonał Pawła Kurowskiego. W końcówce spotkania rekordziści próbowali jeszcze powalczyć o awans, ale po wyczerpujących meczach z Clearexem zabrakło im sił.

Drugie spotkanie zaplanowano jutro o godzinie 19.00 - relacja na żywo na www.wielkopolskisport.pl

REKORD BIELSKO-BIAŁA - AKADEMIA FC PNIEWY 2:5 (1:2)

Bramki: 1:0 Łysoń (1.), 1:1 Despotović (11.), 1:2 Łeszyk (19.), 1:3 Lebiedziński (27.), 2:3 Machura (29.), 2:4 Ł.Pieczyński (31.), 2:5 Łeszyk (39.)

Rekord: Brzenk, Szymura, Łysoń, Janovsky, Mentel, Kurowski, Budniak, Wojtas, Dura, Machura, Polasek, Bubec

Akademia: Foltyn, Neagu - Łeszyk, D.Pieczyński, Ł.Pieczyński, Diaz, Hurtado, Wojciechowski, Solecki, Mika, Despotović, Lebiedziński

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA