Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Mika: w sobotę zamierzamy cieszyć się z awansu04 / 05 / 2012

Mika: w sobotę zamierzamy cieszyć się z awansu

Teoretycznie tylko 40 minut dzieli ekipę Akademii FC Pniewy od awansu do finału tegorocznych rozgrywek. Praktycznie droga do rozpoczęcia batalii o złote medale może być znacznie dłuższa.

Zawodnicy Akademii po dwóch wyjazdowych zwycięstwach w Bielsko-Białej są w komfortowej sytuacji. Wystarczy, że jutro na własnym parkiecie zwyciężą  Rekord i będą mogli czekać na kolejnego rywala. Sztuka ta jednak może okazać się trudna do zrealizowania. Podopieczni trenera Andrea Bucciola w poprzedniej fazie grając pod presją zdołali dwukrotnie ograć zespół Clearexu i wyeliminować go.

O ile podczas pierwszego meczu w Bielsko-Białej miejsce miało parę kontrowersyjnych sytuacji to już w drugim spotkaniu Akademicy panowali nad wydarzeniami na parkiecie. - Mam wrażenie, że drużyna Akademii miała mecz niejako pod kontrolą. Ilekroć doprowadzaliśmy do remisu, po niedługim czasie pniewianie znów obejmowali prowadzenie - powiedział na łamach klubowej strony Janusz Szymura, prezes Rekordu.

Kibice którzy będą obserwować spotkanie z trybun miejscowej hali na pewno mogą liczyć na emocjonujące zawody. - W tegorocznych play-offach już raz wyszliśmy obronną ręką. Nie zamierzamy składać broni i chcemy w Pniewach odnieść dwa zwycięstwa - zapowiada Jan Janovsky.

- Jesteśmy dobrze przygotowani do play-offów. Już w sobotę zamierzamy cieszyć się z awansu do ścisłego finału. Do tego przygotowujemy się. Chcemy zdobyć mistrzostwo Polski, ale przed nami jeszcze sporo pracy - prognozuje Mateusz Mika.

Początek sobotniego (i ew. niedzielnego) spotkania zaplanowano o godzinie 18.00 - portal WielkopolskiSport.PL przeprowadzi relację na żywo.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA