Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Wypowiedzi po meczu Akademia - Rekord07 / 05 / 2012

Wypowiedzi po meczu Akademia - Rekord

Wypowiedzi po meczu Akademia - Rekord:

Klaudiusz Hirsch (trener Akademii): Bardzo dziękuje moim zawodnikom za to, że zagrali z taką samą determinacją jak w pierwszych dwóch meczach i dzięki temu rozstrzygnęliśmy rywalizację w trzech spotkniach. Jest to na pewno nasz wielki sukces, gdyż walczyliśmy ze świetną drużyną Rekordu. Cieszę się z tego, że jesteśmy wszyscy świadomi tego co robimy, że tworzymy kolektyw i wierzymy w potencjał naszej drużyny. Moi zawodnicy są coraz mocniejsi mentalnie. W trakcie sezonu wiele osób postawiło już krzyżyk na tych zawodnikach, mówiono że są wypaleni - ja jestem pełen podziwu za ich ambicje i odporność psychiczną. Każdy kolejny mecz pozytywnie nakręca moich zawodników. Teraz możemy myśleć o finale. Zrobimy wszystko, żeby po raz kolejny obronić mistrzostwo Polski. Nasi kibice byli znów fantastyczni. Widać, po nich że też chcą wciąż być najlepsi w Polsce.

Andrea Bucciol (trener Rekordu) : Trzeci mecz pomiędzy Akademią i Rekordem był najbardziej wyrównanym pojedynkiem. Pokazaliśmy się z dobrej strony. Mimo, iż walczyliśmy z całych sił nie wystarczyło to do odnienienia sukcesu. Moim zdaniem zaprezentowaliśmy się znacznie lepiej niż Bielsko-Białej. Zawodnicy zagrali dobrze, pokazali charakter i mobilizację. Teraz musimy walczyć o brązowy medal.

Krystian Brzenk (bramkarz Rekordu): Szkoda niewykorzystanych sytuacji pod bramką Akademii. Z mojej perspektywy w sobotę zagraliśmy najlepszy z trzech półfinałowych meczów. Przynajmniej ja miałem najmniej pracy między słupkami. Zawsze w tej hali dobrze mi się broni. Straciliśmy gole po dwóch błędach w defensywie. Może gdybyśmy bardziej wierzyli w swoje umiejętności wygralibyśmy ten mecz a następnego dnia udałoby się wyrównać stan rywalizacji.

Bartosz Łeszyk (kapitan Akademii): Bardzo cieszymy się z awansu do finału. Jeszcze bardziej cieszy nas styl w jakim to zrobiliśmy. Zarówno w ćwierćfinale jak i półfinale ograliśmy przeciwków 3:0. Jeszcze nie wiemy z kim zagramy o złoty medal. Na rywala musimy poczekać do środy. Zapewniam kibiców, że będziemy ze wszystkich sił walczyć o mistrzostwo Polski.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA