Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Prezes Gatty: kciuki trzymać będę za Akademię10 / 05 / 2012

Prezes Gatty: kciuki trzymać będę za Akademię

Wczorajszy mecz w Krakowie wyłaniający finałowego rywala Akademii pozostawił w ekipie Gatty Zduńska Wola sporo niesmaku.

Na oficjalnej stronie Wisły wypowiada się kapitan Białej Gwiazdy Krzysztof Kusia: - Jesteśmy ogromnie wdzięczni naszym kibicom, stworzyli dziś niesamowitą atmosferę! Śmiało mogę powiedzieć, że dla takich chwil warto żyć! Jestem też przekonany, że to iż dzisiaj wygraliśmy, i to w jaki sposób, w dużej mierze zawdzięczamy fanom. Niesamowite wrażenie za każdym razem robi na mnie widok wypełnionej hali, która cała stoi i dopinguje. Już od samego początku, gdy wychodzimy na parkiet i wszyscy śpiewają hymn mam ciarki. Dziś to co kibice stworzyli na trybunach było niesamowite! 

Odmienne odczucia przedstawia Andrzej Dąbrowski, prezes Zarządu ZKS Gatta. Dziś w otwartym liście do prezesa Futsal Ekstraklasy Szymona Czeczko pisze między innymi: "....w półfinale Mistrzostw Polski ośmieliliśmy się dwa razy pokonać pretendenta do korony mistrzowskiej – Wisłę Krakbet Kraków i tym sposobem doprowadzić do decydującego piątego meczu. 9 maja wszyscy cieszyliśmy się, że hala w Krakowie wypełnia się po brzegi. Po odśpiewaniu przez miejscowy klub kibica hymnu Wisły czar prysł. Kilkuset „kibiców” przywitało moich chłopców okrzykiem – „jechać z tymi k….ami”. Przegrywając różnicą kilku bramek chciano nam oszczędzić wstydu, zaproponowano honorowe wyjście skandując – „dobić te k…wy”. Podobne hasła pojawiały się w trakcie meczu kilkukrotnie. Proszę sobie wyobrazić odczucia sportowców przebywających na parkiecie oraz wiernych kibiców ze Zduńskiej Woli, którzy przejechali pół Polski, by móc oglądać swoich „chłopaków w rajtuzach” w byłej stolicy naszego kraju – oazy kultury..."

Dalej można przeczytać: "...Osobiście gratuluję awansu, ale podobnie jak i cała Zduńska Wola – kciuki trzymać będę za sukces Akademii Futsal Club Pniewy..."

Z pełną treścią listu można zapoznać się tutaj.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA