Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Wypowiedzi po meczu Wisła - Akademia14 / 05 / 2012

Wypowiedzi po meczu Wisła - Akademia

Wypowiedzi po meczu Wisła - Akademia:

Klaudiusz Hirsch (trener Akademii): Jesteśmy w euforii. Odnieśliśmy dwa zwycięstwa na trudnym terenie. Chwała moim zawodnikom, którzy mimo zmęczenia zagrali znakomicie. W niedzielę udało się wygrać po 40 minutach. Cieszę się, że ten mecz był transmitowany w telewizji. Sporo kibiców mogło go obejrzeć. Mam nadzieję, że do końca dowieziemy obronę tytułu mistrzowskiego.

Błażej Korczyński (trener Wisły): Gratulacje dla Akademii - w pierwszych dwóch meczach osiągnęli maksymalny wynik. My nie zdołaliśmy wywalczyć nawet minimum. W sobotnim meczu widziałem w moim zespole determinację. Podczas drugiego pojedynku miałem wrażenie, że kilku zawodników nie zdawało sobie sprawy że gramy o mistrzostwo Polski. Obudziliśmy się zbyt późno. Akademia jest w komfortowej sytuacji. Nie mamy już nic do stracenia. Musimy wygrać na terenie rywala. Myślę, że jeśli zagramy na wysokim pułapie jesteśmy w stanie to zrobić.

Daniel Lebiedziński (Akademia): Super widowisko. Nie przyjechaliśmy po jedno zwycięstwo, chcieliśmy wygrać dwa razy i udało się. Przed nami ważny i mam nadzieję zwycięski mecz.

Andrzej Szłapa (Wisła): Akademia zawiesila nam wysoko poprzeczkę. Mam nadzieję, że jedziemy za kilka dni jedziemy na dwa mecze. Spotkania były wyrównane, ale po dwóch porażkach nie składamy broni.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA