Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Wykorzystać pierwszą piłkę meczową17 / 05 / 2012

Wykorzystać pierwszą piłkę meczową

- Można powiedzieć, że po dwóch zwycięstwach w Krakowie w walce o mistrzostwo Polski mamy trzy piłki meczowe. W piątek zamierzamy wykorzystać pierwszą z nich i cieszyć się z obrony tytułu - zapowiada Klaudiusz Hirsch, trener Akademii.

Pniewianie do trzeciego pojedynku finału play-off podejdą z dużym komfortem, ale także szacunkiem dla rywali - Zdajemy sobie sprawę, że Wisła będzie chciała się podnieść i na pewno przyjadą bardzo zmotywowani i żądni zwycięstwa. My musimy zagrać tak jakby ten jeden mecz decydował o mistrzostwie. Nie możemy mysleć o tych dwóch zwycięstwach w Krakowie - mówi jeden z bohaterów ostatnich meczów Maciej Foltyn.

Podobnego zdania jest Błażej Korczyński, trener krakowskiego zespołu - Nie mamy już nic do stracenia. Musimy wygrać na terenie rywala. Myślę, że jeśli zagramy na wysokim pułapie jesteśmy w stanie to zrobić.

Akademicy już dziś rozpoczną zgrupowanie przed najważniejszym meczem w tym roku. Piątkowe spotkanie zaplanowano o godzinie 17.00 Bezpośrednią relację przeprowadzi telewizja Orange Sport. - Głęboko wierzymy, że uda nam się zakończyć rywalizację już w piątek i z naszymi wspaniałymi kibicami będziemy cieszyć się ze złotego medalu - mówi Foltyn. W przypadku zwycięstwa Wisły czwarty mecz finału zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 18.00.

 

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA