Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Nadszedł czas rehabilitacji21 / 10 / 2011

Nadszedł czas rehabilitacji

Tak złego startu w rozgrywkach ekstraklasy drużyna Akademii nie zanotowała od kilku lat. Ostatni raz podopieczni trenera Klaudiusza Hirscha w trzech pierwszych ligowych meczach wywalczyli zaledwie trzy punkty w sezonie 2004/05. W sobotę pniewianie zagrają u siebie z Clearexem Chorzów.

Kilka sezonów wstecz drużyna występująca jako Akademia Słowa Poznań przegrała dwa pojedynki z faworyzowanymi ekipami Baustalu Kraków i .. Clearexu Chorzów. Bieżący sezon to dla kibiców AFC jak na razie pasmo rozczarowań. Zdobywająca seryjnie punkty Akademia zawodzi. Sympatycy mistrzów Polski niepokoją się nie tyle minimalnymi porażkami co spadkiem jakości gry całego zespołu. Pojedynek z młodą chorzowską drużyną będzie idealną okazją do przełamania się. - Nie gramy tak jakbyśmy chcieli. Początek sezonu jest w naszym wykonaniu słaby. Mam nadzieję, że w sobotę damy trochę radości naszym kibicom. Bardzo liczymy na ich pomoc i wsparcie w tej ciężkiej dla nas sytuacji - mówi Hirsch.

Clearex to trudny przeciwnik. W poprzedniej kolejce chorzowianie dzielnie walczyli z krakowską Wisłą - pierwszego gola dali sobie wbić dopiero cztery minuty przed końcem meczu. Początek sobotniego spotkania z Clearexem Chorzów zaplanowano na godzinę 18.00. Portal WielkopolskiSport.PL przeprowadzi relację LIVE.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA