Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Janovsky wraca do Pniew03 / 11 / 2011

Janovsky wraca do Pniew

Jan Janovsky znów będzie miał możliwość zaprezentować swoje nietuzinkowe umiejętności przed publicznością w Pniewach. Reprezentant Czech w sobotę w barwach Rekordu Bielsko-Biała zagra przeciwko Akademii.

- Bardzo cieszę się, że znów zagram w Pniewach. Sobotnie spotkanie będzie też okazją do spotkania się z przyjaciółmi, ale przede wszystkim do gry przy dopingu fantastycznych pniewskich kibiców - mówi popularny Honza. Dodaje też: - Muszę przyznać, iż mam drobny uraz. Mimo to, jestem przygotowowany do wyjścia na parkiet. Wszystko zależy od decyzji trenera.

Janovsky miał spory wkład w wywalczenie przez Akademię tytułu mistrzowskiego. Wielu kibiców zapewne pamięta jego kapitalny strzał i gola na 1:1 podczas, kluczowego dla układu tabeli, meczu z krakowską Wisłą. - To był mój najbardziej udany sezon z klubem. Trudno będzie coś takiego powtórzyć w przyszłości. Osiągnęliśmy wiele sukcesów i cieszę się, że mogłem w tym wszystkim uczestniczyć. Chwilą którą zapamiętam do końca życia był końcowym gwizdkek naszego meczu z Pogonią. Wygraliśmy po bardzo ciężkim meczu i mogliśmy celebrować mistrzostwo Polski - wspomina Janovsky.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA