Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Hirsch: Potrzebujemy wsparcia kibiców04 / 11 / 2011

Hirsch: Potrzebujemy wsparcia kibiców

Przed zawodnikami Akademii niezwykle istotne spotkanie z Rekordem Bielsko-Biała. W przypadku zwycięstwa znacznie zwiększy się szansa dogonienia czołówki. Myśli o porażce są stanowczo odrzucane przez mistrzów Polski.

Jeżeli jednak sprawdzi się czarny scenariusz i Akademicy nie zdołają odnieść pierwszego zwycięstwa przed własną publicznością mogą na dłużej zadomowić się w dolnych rejonach tabeli.- Jesteśmy dobrej myśli. W końcu chcemy wygrać z mocnym przeciwnikiem - zapowiada Maciej Foltyn. Młody bramkarz zastępujący w ostatnich meczach Nicolae Neagu spisuje się świetnie. Jego znakomite interwencje spowodowały, że Akademia pod względem straconych bramek plasuje się w czołówce ekstraklasy. Gorzej jest jednak ze strzelaniem goli. - Możliwe, że w pojedynku z Rekordem również padnie mało bramek. Mam jednak nadzieję, że tak jak w poprzednich meczach stworzymy sobie dużo sytuacji pod bramką rywali i większość z nich zakończy się zdobyciem przez nas goli - mówi Foltyn.

Ostatni mecz w Szczecinie pokazał, iż w Akademikach tkwi spory potencjał. Czy sobotnie zawody okażą się przełomowe? - Bardzo na to liczę. Wszystkim wydaje się, że skoro jesteśmy mistrzem Polski to wszystko przychodzi nam łatwo. Mamy spore problemy organizacyjne. Bardzo potrzebujemy wsparcia. Podczas meczów szczególnie potrzebujemy pomocy ze strony kibiców. Wspaniały doping, który towarzyszył nam przez całe 40 minut w meczach poprzedniego sezonu bardzo nam pomagał. Teraz w trudnych chwilach potrzebujemy jeszcze bardziej  - zauważa trener Klaudiusz Hirsch.

Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godzinę 18.00.


 

 

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA