Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Wypowiedzi po meczu Akademia - Rekord07 / 11 / 2011

Wypowiedzi po meczu Akademia - Rekord

Wypowiedzi po meczu Akademia FC Pniewy - Rekord Bielsko-Biała:

Andrea Bucciol (trener Rekordu): - Jeden mecz w sezonie musimy przegrać. Szkoda, że nastąpiło to teraz. Byłem bardzo ciekawy tego meczu. Pniewy to świetna drużyna. Dla mnie była to świetna reklama futsala. Brakowało nam trochę szczęścia. Gratuluję trenerowi Hirschowi.

Piotr Szymura (kapitan Rekordu): Cóż można powiedzieć. Jesteśmy zawiedzeni. Na pewno nie byliśmy słabszym zespołem. Szczególnie w drugiej połowie stworzyliśmy sobie więcej sytuacji. Przegrywamy - myślę że Akademia pokazała to czym zdobywała mistrzostwo. Jeżeli ma się kilka sytuacji trzeba je wykorzystać i wygrać mecz. Nam się to nie udało. Cieszę się, że Akademia wygrała bo mocna Akademia też jest potrzebna lidze.

Klaudiusz Hirsch (trener Akademii): Dziękuje moim zawodnikom, którzy pokazali charakter. Byli niesamowicie zmotywowani do tego meczu. Zostawili serce na boisku. Przy tym pokazali też dobrą grę. Wygraliśmy z silnym rywalem, który pokazał że jest jednym z głównych pretendentów do zdobycia mistrzostwa Polski. Świetne widowisko, kibice wreszcie nie zawiedli się naszą grą i postawą. Cieszę się, że fani w trudnym momencie byli z nami. Oby tak dalej - dziękujemy im za to. Jeszcze o wielu problemach nasi sympatycy nie wiedzą.

Mateusz Mika (Akademia): W imieniu zespołu chciałbym zadedykować to zwycięstwo naszemu koledze Danielowi Lebiedzińskiemu, który zmaga się z problemami zdrowotnymi. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia. Uważam, że zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Byliśmy lepszym zespołem. To zwycięstwo było nam potrzebne. Już w poprzednich meczach graliśmy dobrze, ale brakowało nam szczęścia i skuteczności. W pojedynku z Rekordem to wszystko było po naszej stronie.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA