Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Janovsky: nie cieszyłem się z szacunku do kolegów09 / 11 / 2011

Janovsky: nie cieszyłem się z szacunku do kolegów

Jan Janovsky zagrał w swoim pierwszym meczu przeciwko Akademii po odejściu z Pniew. Zapytaliśmy reprezentanta Czech co sądzi o sobotnim pojedynku i grze Akademii.

Janovsky w sobotnim pojedynku zdobył gola, ale nie celebrował go tak jak zwykle. - Tak to prawda, nie okazywałem wielkiej radości, nie cieszyłem się z szacunku do kolegów z AFC. Spędziłem w Akademii wspaniały sezon i mam dobre wspomnienia. Uważam, że nie należało biegać po całym boisku i cieszyć się - stwierdził Janovsky. Co zadecydowało, że znajdujący się znacznie wyżej w tabeli Rekord przegrał? - Był to bardzo specyficzny mecz. Znam wszystkich zawodników i wiem jak potrafią grać. Swoje atuty pokazali w pojedynku z nami. Ostatnio mieli gorsze wyniki, ale moim zdaniem w spotkaniach w których tracili punkty po prostu brakowało im szczęścia. Oczywiście chcieliśmy wygrać, ale tym razem nie udało się. Myślę, że remis byłby sprawiedliwy - dodał.

Akademia zagrała najlepsze spotkanie ligowe w obecnym sezonie. Szybka gra połączona z ambicją i agresją na parkiecie zaowocowała kompletem punktów. - W pniewskiej drużynie jest kilku nowych zawodników. Widać, że jeszcze nie są do końca ze sobą zgrani. Myślę, że z czasem będzie coraz lepiej i Akademicy wrócą na pozycję, która im należy się. Bardzo tego, życzę wszystkim zawodnikom - podsumował Czech.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA