Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Awansować o kilka pozycji w tabeli09 / 11 / 2011

Awansować o kilka pozycji w tabeli

W zdecydowanie lepszych humorach zawodnicy Akademii FC Pniewy trenują przed kolejnym meczem ligowym. Jutro w zaległym spotkaniu zagrają przed własną publicznością z Marwitem Toruń.

Spotkanie z torunianami pierwotnie było zaplanowane ponad sześć tygodni temu. Wówczas to jednak podopieczni trenera Klaudiusza Hirscha brali udział w turnieju futsalowej Ligi Mistrzów i mecz z trudnym rywalem został przełożony. Patrząc z perspektywy czasu można dojść do wniosku, że dla pniewian było to dobre rozwiązanie. Po sobotnim zwycięstwie z Rekordem w Akademików wstąpił nowy duch. Podbudowani wiktorią nad wiceliderem tabeli z optymizmem patrzą w przyszłość. - Jestem dobrej myśli. Mam nadzieję, że trudne momemty są już za nami. Zmagamy się z wieloma urazami w tym sezonie. Tak naprawdę nie rozegraliśmy jeszcze spotkania w pełnym składzie ze zdrowymi zawodnikami - mówi Hirsch.

Do składu wracają Michał Wojciechowski i Nicolae Neagu. Przypomnijmy, że Wojciechowski odniósł bolesny uraz podczas pierwszego meczu UEFA Futsal Cup z Chatelineau Futsal. - Ostatnie tygodnie spędziłem chodząc w ortezie. W starciu z rywalem doznałem uszkodzenia więzadła barkowo-obojczykowego drugiego stopnia. W ostatnich tygodniach wykonywałem zalecone ćwiczenia. Rehabilitacja przebiegła prawidłowo i jestem gotowy do gry - twierdzi Wojciechowski.

Akademicy nie mieli zbyt dużo czas na przygotowanie do meczu z Marwitem. - Myślę, że jeżeli zagramy tak samo jak z Rekordem, z takim zaangażowaniem i wolą walki to piłkarsko na pewno nie będziemy słabszym zespołem. Jestem przekonany, że kibice zobaczą świetne widowisko - zapowiada Hirsch. Jeżeli pniewianie zdołają ograć Marwit awansują o kilka pozycji w ligowej tabeli

Początek czwartkowego spotkania zaplanowano na godzinę 19.15. Zawody na żywo relacjonować będzie telewizja Orange Sport.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA