Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Wypowiedzi po meczu Akademia - Marwit11 / 11 / 2011

Wypowiedzi po meczu Akademia - Marwit

Wypowiedzi po meczu Akademia FC Pniewy - Marwit Toruń:

Roman Smirnov (trener Marwitu): Byliśmy bardzo blisko wywiezienia jednego punktu z trudnego terenu w Pniewach. Niestety nie udało się i straciliśmy decydującego gola minutę przed końcem spotkania. Coś takiego bardzo boli. Mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, ale nie udało się ich wykorzystać. Akademia potrafiła to zrobić i może cieszyć się ze zwycięstwa.

Klaudiusz Hirsch (trener Akademii): To niezwykle cenne zwycięstwo dla naszej drużyny. Po nieudanym początku sezonu zaczęliśmy wygrywać. Spodziewałem się, że spotkanie z Marwitem będzie bardzo trudne. Zawodnicy obu zespołów znają swój potencjał i w pierwszej połowie oglądaliśmy odrobinę zachowawczą grę. Żadna drużyna nie chciała stracić gola. W końcówce zawodów udało nam się zdobyć zwycięskiego gola. Dziś cieszymy się z trzech punktów, ale od jutra przygotowujemy się do następnego pojedynku.

Łukasz Pieczyński (Akademia): Zdawaliśmy sobie sprawę, że dzisiejszy mecz będzie bardzo ciężki. Marwit przed sezonem jako jeden z faworytów był typowany do medalu. Byliśmy w kryzysie, ale po dwóch kolejnych zwycięstwach powoli odbijamy się od dna i pniemy się w górę ligowej tabeli.

Maciej Foltyn (Akademia): Cieszę się ze zwycięstwa. W końcu zaczęliśmy dobrze grać i wygrywać. W drugiej połowie sędzia odgwizdał mój błąd czterech sekund. W sytuacji wznowienia gry zawsze szukam najlepszego rozwiązania. Mój zegarek działał widocznie wolniej niż sędziego. Byłem zdziwiony gwizdkiem sędziego, ale na szczęście udało mi się wyjść obronną ręką z tej sytuacji.

Pozostałe informacje

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >

© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA