Klub

Rozgrywki

Multimedia

Futsal

Wynajem maty


Mamy wielką przyjemność przedstawić Państwu kompleksową ofertę wynajmu profesjonalnej nawierzchni sportowej Gerflor Taraflex Sport M Plus.

W poniższym dokumencie znajdziecie Państwo informacje na temat wynajmu, specyfikacji technicznej proponowanej przez nas nawierzchni oraz terminów realizacji. Żywimy nadzieje, że przedstawiona przez nas oferta spotka sie z Państwa zainteresowaniem. Szczegóły współpracy z przyjemnością przekażemy indywidualnie.

Z wyrazami szacunku,
Cezary Pieczyński
Przewodniczący Zarządu
Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kultury Fizycznej Akademia Futsal Club Pniewy

Oferta wynajmu maty obejmuje kompleksową usługę:

- profesjonalny montaż i demontaż maty o maksymalnych wymiarach 24 x 47m
- trwałe zamontowanie maty (klejenie maty odbywa się bez koniecznosci klejenia jej do podłoża - nie występuje dzięki temu ryzyko uszkodzenia podłoża)
- naklejenie linii pola gry odpowiadających danej dyscyplinie (dowolnego koloru)
- zamontowanie wyposażenia pola gry (np. bramek)
- całodobową obsługę i serwis maty w trakcie trwania wynajmu maty
- transport maty
 

 

Oferowana przez nas mata była wykorzystana m.in. podczas Halowych Mistrzostw Świata w hokeju, turnieju UEFA Futsal Cup 2011 i meczów reprezentacji Polski z Belgią.

Andrzej Hendrzak (Przewodniczący Wydziału Futsalu Polskiego Związku Piłki Nożnej): Jestem zachwycony tym jak mata prezentuje się podczas zawodów. Sportowcy czują się na niej znakomicie. Nawierzchnia wygląda efektownie. Kibice w znacznie większym stopniu mogą delektować się wydarzeniami na boisku. Co ważne mata może być wykorzystywana przy organizacji różnych imprez.

Michał Słonina (kapitan reprezentacji Polski): Według mnie gra na takiej macie jest dla zawodników o wiele bardziej komfortowa niż na boiskach lub parkietach gdzie są linie do piłki ręcznej, siatkówki lub koszykówki. Takie maty powinny być standardem w ekstraklasie futsalu z jednej prostej przyczyny - nam się lepiej gra a kibicom ogląda.

Klaudiusz Hirsch (trener Akademii FC Pniewy): Mata ma na pewno sporo pozytywów. Przede wszystkim daje swobodę przygotowania dedykowanych linii pod określoną dyscyplinę sportu. Bez wątpienia jest to duże ułatwienie dla kibiców w odbiorze widowiska. Ważne jest też to, że nawierzchnia świetnie prezentuje się w telewizji.

 

 


KONTAKT:

Jakub Lewandowski
tel. +48 692 436 865
manager@akademiafutsalclub.pl

 


© 2011 - Wszelkie prawa zastrzeżone - NOTA PRAWNA